71 707 1234

JAK PRACUJEMY

Jak pracujemy


Grupa i1, to Twój partner, który wyprzedzi Twoje potrzeby, zanim poczujesz chęć zmian. My nie czekamy, aż przyjdziesz do nas, ale zadzwonimy do Ciebie pierwsi i umówimy się na spotkanie. Z naszym Doradcą Klienta omówisz wszystkie elementy projektu lub prac, które Ciebie interesują. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 5 dni w tygodniu i z pewnością nie znikniemy po wpłaceniu zaliczki, a tym bardziej po zakończeniu Twojego zlecenia. Każdy z naszych Klientów może liczyć obsługę posprzedażową, ponieważ stawiamy na długofalową współpracę, a nie tylko na jednorazowe zlecenia. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego tematu, nie wykonujemy tylko tego co od nas oczekujesz, ale proponujemy również możliwości i nowości, które są na topie i pożądane, aby osiągnąć lepszy efekt końcowy. Do naszych prac wykorzystujemy najnowsze standardy i techniki z branży, które finalnie dają zamierzony początkowy cel i jakość tego co robimy.

    Mamy 4 główne elementy, którymi kierujemy się podczas współpracy:

  • staramy się dogłębnie poznać działanie firm oraz potrzeby osób, z którymi współpracujemy.
  • wszyscy specjaliści w dedykowanym zespole są starannie dobierani pod kątem wyzwań, jakie nam stawiasz.
  • cenimy sobie pracę wewnątrz Twojej organizacji. Pozwala nam to dostrzec to, czego nie udało się wyrazić „na papierze”.
  • naszą współpracę zaczynamy od spotkania i rozmowy, gdyż wiemy o tym, że im więcej o sobie wiemy, tym więcej Ciebie pokażemy innym – to jest dla nas podstawowy brief.

etapy realizacji zlecenia

Wspieramy naszych Klientów nie tylko, na etapie doboru projektu, czy artykułu promocyjnego do konkretnej akcji marketingowej, ale gwarantujemy również najwyższą jakość znakowania produktu. Uwzględniamy przy tym materiał, z którego wykonany będzie produkt, kolorystykę i możliwości zastosowania logotypu, aspekty technologiczne w produkcji gadżetów, jakość wykonania druku, a przede wszystkim finalne wrażenie estetyczne każdej produkcji.

Jesteśmy agencją 360° - bez owijania w bawełnę!
Tworzymy konkretne projekty i kampanie marketingowe, zawsze osiągamy zamierzony cel wspólnie z Tobą.
Dobieramy projekty dopasowane do Twojej wizji o marce, którą chcemy przedstawić – nigdy odwrotnie.
Oferujemy najwyższy standard Obsługi naszych Klientów, który osiągamy dzięki uczciwości i doskonałej komunikacji.

Grupa i1
ul. Piotra Ignuta 87
54-151 Wrocław


Bank ING
36 1050 1575 1000 0090 7789 4641 ING Bank Śląski, SWIFT: INGBPLPW

Skontaktuj się z nami

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Zamknij