71 707 1234

Pracuj z tymi, dzięki którym się rozwijasz…

W Grupa i1 wierzymy, że życie jest bogatsze, kiedy dzielimy się swoimi emocjami i doświadczeniami.
Dlatego gwarantuje miejsce pracy, w którym zmiana oznacza szansę na postęp i innowacje oraz inny styl życia.
Miejsce wzajemnej inspiracji i niezwykłych wyzwań. Zapraszamy do współpracy!

  • Młodszy Doradca Klienta
  • Konsultant Telefoniczny Klienta

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa portfela obecnych Klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych w zakresie usług firmy dla Klientów z sektora B2B
  • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klientów
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów zw. ze zleceniem Klienta
  • Jeżeli:

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i masz wysoka kulturę osobistą
  • Masz silne nastawienie na sukces, zysk, wynik
  • Kochasz zdrową rywalizację i zawsze dążysz do bycia lepszym
  • Organizujesz z łatwością swoją pracę i wiesz co to samodyscyplina
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub chcesz je dopiero zdobyć pod okiem najlepszych
  • Cenisz sobie nienormowany czas pracy i niezależność godzinową w pracy w systemie Home Office
  • Dlaczego warto z nami pracować?

  • Wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu (to Ty decydujesz ile zarabiasz)
  • Premie i bonusy sprzedażowe zależne od osiąganych wyników
  • Bardzo atrakcyjny, stabilny, jasny i realny system wynagrodzeń oparty o kalkulator ofertowy
  • Prowizja za sprzedaż oraz dodatkowo możliwość dochodu pasywnego
  • Gwarantujemy portfelizację każdego pozyskanego Klienta (tylko Ty obsługujesz swoich Klientów i dbasz o Wasze wzajemne relacje) w personalnym systemie CRM
  • Obsługujemy Klientów Biznesowych z każdego segmentu i z każdej branży
  • Konkursy sprzedażowe oraz cenne nagrody dla najlepszych
  • Solidne szkolenia merytoryczne i sprzedażowe oraz regularny coaching
  • Bezpłatny Back Office z szerokim zapleczem administracyjnym (to my za Ciebie przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania z Klientem, a później skutecznie procesujemy).
  • Masz do dyspozycji nowoczesne narzędzia on-line

  • Bezpłatne wsparcie ze strony firmy
  • Pracę w bardzo ciekawej, nowoczesnej i rozwojowej branży w młodym i kreatywnym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, notebook lub tablet)
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz awansu wewnętrznego
  • Miło nam będzie powitać Cię w naszym zespole!!!

  • odpowiedzialność za kontakty handlowe i utrzymanie dobrych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • telefoniczne ustalanie warunków współpracy
  • nadzorowanie realizacji zamówień i wysyłek
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego efektów pracy
  • Jeżeli posiadasz:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci zaoczni lub wieczorowi)
  • umiejętności handlowe i lubisz rozmawiać z ludźmi
  • samodzielność, operatywność i zorientowanie na sukces
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  • znajomości pakietu MS Office
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości j. niemieckiego (mile widziana)
  • Dla Ciebie mamy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • ciekawą pracę (podstawa + prowizja od wyników)
  • możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego
  • szkolenia i coachingi za free
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, który wie po co przychodzi do pracy

    Dziękujemy z zainteresowanie naszą ofertą.

    Ze względu na wymogi prawne w treści CV dopisz następującą klauzulę:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

    Dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie mogą być przez Nas rozpatrywane. Staramy się ograniczać w ilości wysyłanych maili, dlatego odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje, które najbardziej odpowiadają poszukiwanemu profilowi.

    Grupa i1 - Agencja Reklamy
    ul. Legnicka 52A
    54-204 Wrocław

    mBank Biznes Konto
    18 1140 2004 0000 3902 7921 0218 mBank: BIC/SWIFT: BREXPLPWOMB

    Skontaktuj się z nami

    Zamknij